Selvintech diskuse: Nejste jenom máma

Selvintech diskuse: Nejste jenom máma


Zpočátku je pro vás všechno nové a učíte se každý den spolu s miminkem takzvaně za pochodu. Samozřejmě vám všichni kolem radí, co je nejlepší a co byste měli udělat. Až po nějaké době zjistíte, že byste měli v takovém případě vypnout a poslouchat jenom svůj vlastní instinkt a vnitřní hlas, který vám pomůže ze všeho nejvíce.

srdce

Pamatuji si na radu jedné porodní asistentky, která mi řekla: „Poslouchejte a vnímejte své miminko. Pak bude vše v pořádku.“
Přesto všechno bychom neměly přestat být také obyčejné ženy, které mají právo na chvilku pro sebe každý den a také realizaci svých snů. Velmi často dochází k tomu, že až na mateřské zjistíme, co bychom vlastně chtěly dělat. Máme totiž více času na to nad tím přemýšlet než kdy dříve.

Jakmile dojdeme k bodu rozhodnutí vyzkoušet nějakou činnost mimo „maminkovství“, pak začíná naše objevná cesta.
Můžete se nechat inspirovat jinými maminky v různých diskusích, jak začínaly pracovat a přitom nepřestaly pečovat o své miminko. Všechny to zvládly, tak proč byste nemohla patřit i vy mezi ty vyvolené!

Kde se nechat objevit
Můžete se svěřit do rukou odborníků, kteří vám velmi rádi ukážou možnosti. Někdy budete muset vyzkoušet různé směry, než objevíte ten svůj. Často si i tak připadáte jako Alenka v říši divů, ale to přece vůbec nevadí.

Máte kreativního ducha? Chcete se naučit něco nového a přitom udělat radost také jiným?Pak se vydejte cestou Selvintech, kde se naučíte vyrábět něžné vánoční a jiné dekorativní ozdoby z přírodních materiálů. Nemusíte se bát, jedná se o solidní nabídku, kterou přispějete také něčím do rodinné pokladny.
Budete si připadat užitečná a navíc vás to bude zaručeně bavit. Zpočátku to chce cvik, ale postupně se stanete mistry v oboru. Rozhodně se nepodceňujte, vždyť žádný učený z nebe nespadl.

mašle

Ostatně se o dalších podrobnostech se dozvíte přímo od společnosti a navíc své zkušenosti a rady předávají maminky, které tady už nějaký čas běží. Selvintech diskuse vám už sama napoví. Tak směle do toho a půl je hotovo.